Garden Sale

Garden Sale, bu yıl 29 – 30 Eylül tarihlerinde birbirinden farklı tasarımcı ürünleri ve renkli içerikleri ile 7. kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarım ve şenlik severlerle buluştu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken birçok tasarımcının yer aldığı Garden Sale, birbirinden renkli konserler, sokak müzisyenleri performansları, swing jazz session’ları ve çeşitli atölyeler gerçekleşti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

GardenSale2018Fotoğraflar-266

Tasarım, atölye, alışveriş ve müziği tek çatı altında birleştiren Garden Sale’deki renkli içeriklerden biri de bu sene yogaydı.

Son senelerde yoganın yaygınlaşması sonucu çoğu festival ve etkinlikte yoga ve benzer çalışmalara yer veriliyor. Ben de insanın ruhunu özgürleştiren festivalleri pek bir sevdiğimden ve yoganın bu alana çok yakıştığını düşündüğümden yoganın yer aldığı festivallerde bulunmaya ve kilimim üzerinde özgürce yoga yapmaya, aralarda dans edip festivalin keyfini çıkarmaya çalışıyorum.

Zamanında yogaya merakımın başlamasına sebep Mind & Body Festivalleri’ni düzenleyen, Garden Sale’in kurucusu arkadaşım Övünç’ün daveti üzerine festivalde ilk kez gerçekleşen yoga etkinliğinde yer aldım.

Kıyafet değiştirmeden, mata ihtiyaç duymadan, festival havasından çıkmadan ana sahnenin önünde 20dk’lık Urban Yoga pratiği yaptık.

Garden Sale copy

GardenSale2018Fotoğraflar-261

GardenSale2018Fotoğraflar-263

Namaste!

Deniz Orbay.

Published by denizorbay

I’m a marketing professional working on brand strategies and management now for 8 years at FMCG and luxury consumer goods. In addition, I am fortunate enough to focus my interest in sports and running on a social entrepreneurship project called ‘Bu Kızlar Nereye Koşuyor?’, a non-profit sports organization with the purpose of encouraging women to lead active and healthy lifestyles. I'm a yogini and jr. yoga teacher. Besides I love traveling, camping, diving, nature, outdoors, flowers, picnics, parks, food markets, candles, fullmoon, fruits, pineapples, everything with chocolate and coconut, summer and beachlife. I think life is a bliss and I write Orbay Daily to share joyful moments of my life.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: